sri Lanka 2020

VÝLETUJEME
rezervace

Čekají nás výpravy do blízkého i vzdálenějšího okolí. Součástí ceny jsou výlety do okolí a na místě vám moc rádi pomůžeme zajistit jakýkoli další výlet, po kterém byste toužili.

 

Těšte se také na delší výlet do vnitrozemí ostrova, do čajové oblasti Ella. Budeme tam zůstávat dvě noci a vydáme se na vodopády, příjemný trek, tradiční projížďku vlakem a dle chuti můžete na čajové plantáže nebo jen relaxovat.

 

Tento rok jsme pro vás připravili i surfování pro všechny. Lekce surfingu je vhodná jak pro začátečníky tak i pokročilé, protože instruktoři nastaví podmínky každému tak, jak potřebuje.

 

Pokud budeme mít štěstí, tak uvidime želvi na nedaleké pláži. Po cestě do Elly, třeba i slona (tak jako poslední rok) a mnohých dalších zvířat.

Navštívíme chrámy a opět tento rok se zatouláme do staré časti Galle. Čekají na vás pláže všeho druhu a ražení a vždy bude zavíset jen na vás, zda na nich zůstanete nebo si pojedete svůj vlastní program. Na Sri Lance jste pánem svého času pouze vy.

 

A čím cestovat? Za ty dva týdny projdete celou řadou dopravních prostředků. Některé vyzkoušet můžete, některé musíte: Letadlo, auto, autobus, mikrobus, kolo, skútr, tuk-tuk, vlak, surf. To už je slušná dávka cestování za tak krátký čas, ne?

 

FOTO Z PŘEDCHOZÍCH LET